Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-29, 14:04   #2061
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - część IV

Z tym, że Zartex chyba jeszcze nie wprowadził swojej zimowej kolekcji i obecnie wyprzedaje starą zimową tyle że rozmiary oczywiście niedostępne w większości. Są to klasyczne, proste płaszcze, nic wyróżniającego z tłumu, ale ja akurat lubię nudne ubrania z dobrym składem I uważam, że z uwagi na skład i jakość wykonania są warte swojej ceny. Mnie najbardziej podoba się model Zoe z kapturem -75 proc.wełny i tylko 15proc. poliestru

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Blueclair zerknij sobie na Orbitreki w Decathlonie. Już kilka osób mówiło mi, ze są przyzwoite. Sama się nosze na zakup, tym bardziej, ze zimą najchętniej nie wychodziłaby z domu częściej niż raz w tygodniu, a mój ruch, to głównie długie marsze. Przed inflacja były w okolicy 1500zl.

Moja stomatolog wyliczyła leczenie na ok 20tys w 2 mce. Nawet nie zaczynam… Przyszła mi dziś paczka z Mango. Zaraz zobaczę co w srodku. Z Esprit mam świetne bawełniane golfy - basiki i do dresu, i garnituru. Zartexu nie znam, zerknę. Poluję na stock alertach na jakaś fajną marynarkę z wyprzedaży z dobrym składem, bo pełne ceny to koszmar.

Czekam na wyprzedaże zimowe w Peek&Cloppenburg. Maja w ofercie sporo miękkiej wełny, może coś trafię.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wspólczuję. Ja kilka zębów leczyłam w zeszłym roku u taniego (w porzechnej opinii ) stomatologa i też lekko 7 tysięcy poszło. W tym roku skoro nic nie boli, to nawet teraz nie zaczynam tematu, bo po prostu mnie nie stać plus nie mam na to czasu (inne problemy zdrowotne do ogarnięcia, a jakoś muszę jeszcze łączyć to z pracą na etacie 9:00-17:00) i dodatkowymi zajęciami, a do czerwca jeszcze studia miałam na tapecie.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2023-08-29 o 14:14
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując