Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-03, 08:01   #2080
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - część IV

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
hej,
dawno mnie nie było.
1.Kupiłam dzieciom chomika syryjskiego, to ten większy, to takie milutkie zwierzątko. Zakochaliśmy się

2.Zrobiliśmy "remont",ale tylko 2 pokoje, po kilku tygodniach nie widać porządku i schludnośći sprzed odmalowania i powywalania,poskładania wszystkiego.
3. Nastawiam się, żeby sprzedać jakieś ciuchy w necie,ale jedyne co schodzi to ubrania za 20zł? t strasznie słabe. Podpowiedzcie proszę, czy ktoś coś kupił od Was za więcej niż 20-40zł? Mam wrażenie,że kiedyś sukienki chodziły po ok.60-80zł takie typu na większą imprezę. Zależy mi,żeby wziąć większą kasę...może powinnam wystawić od razu większą cenę, bo strasznie zbijają mi póżniej. Z kolei jak wystawię od razu wysoka cenę, to nawet ludzie nie zaglądają na ogłoszenie
Tak, zeszło mi, ale i tak za "dobre" ceny. A nie masz gdzieś w pobliżu komisu? Po moich nieprzyjemnych doświadczeniach na Vinted zamierzam jednak udać się do komisu...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując