Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-06, 09:45   #3040
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 868
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez herbata_z_miodem Pokaż wiadomość
Też mam takie wrażenie, że prawda leży gdzieś po środku. Moim zdaniem fajnie nakręcony ten miniserial, bo z jednej strony starali się całość obiektywnie pokazać, a z drugiej strony też pokazali, jak media reagowały i jak bardzo hejtowali Amber. Nie polubiłam jej, ale nawet autentycznie zaczęło mi jej być szkoda, bo Deep od samego początku miał duże poparcie fanów.
(...)
Jeszcze na Netflix ma się pojawic też True Blood, oglądałam to kieyds i gorąco polecam. Czasem jest pokręcony, szczególnie w ostatnich sezonach, ale peirwsze sezony to sztos. Moze w ramach pryzpomnienia wrócę do nich.
Johnny wcale nie miał od początku ogromnego poparcia. Wręcz przeciwnie. Na początku może naj najwierniejsi fani jeszcze obstawiali za jego niewinnością, a reszta jechała po nim ostro. Miał bardzo złą prasę, również jeżeli chodzi o YouTube, media społecznościowe. Dopiero z czasem zaczęło się to zmieniać. W tym serialu niestety nastąpiła manipulacja faktami, zresztą niejedna, że Deep to od początku miał takie super wsparcie, a biedna Heard to była hejtowana. Tak nie było.


Niestety, gdy wróciłam do niego po latach do True Blood, postać Billa Comptona okazała się być tak irytująca, że serial stał się dla mnie nieoglądalny.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując