Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-14, 20:40   #1185
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Natus77 rozumiem że też miałaś wypadek samochodowy ? A oprócz tabletek od psychiatry przepracowałas temat z psychologiem ? Czy po prostu czujesz się gotowa bo tabletki wreszcie zaczęły działać ? Może też powinnam poprosić o jakieś tabletki na panikę, tylko boje się że może przypisac mi hydroksyzynę która powoduje że po prostu czuję się senna... a z drugiej strony pojadę gdzieś dalej, po drodze bede wyciszona ale potem po wyjściu z auta czy pociągu to się nie skończy i boje się że znowu będę zamulona mimo że podróż się skonczy... a czy zauważyłaś zeby np to że częściej gdzieś jeździłas, nie unikalas tego czego się boisz powodowało, że lek zmniejszał się ? Mi zawsze psycholog mówi, jeśli chodzi o wszystkie kwestie, ktorych się boje się, żeby nie unikać takich sytuacji bo utwierdzam się w tym że to dla mnie niebezpieczne. Ale jeśli ja czuję wielki lek, paraliżuje mnie podczas jazdy i jedyne o czym myślę to tylko żeby to już się skończyło, to kolejne próby podróży raczej kończą się tym, że po prostu uciekam. Tak jest łatwiej.
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując