Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki 2022 cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-17, 05:48   #1705
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Na noc zostawić zdążyło mi się sporadycznie. Kilka razy gdzieś na wyjazdach pod namiotem gdzie nie miałam za bardzo możliwości higienicznego zdjęcia i założenia, a w szpitalu po porodzie nie planowałam ale w związku z tym, że nie było to dla mnie w żaden sposób niekomfortowe, a widziałam ostro i w dzień i w nocy to po prostu nie zdejmowałam. Nie bardzo miałabym jak leżeć/spać w okularach a jednak co chwilę się przebudzalam i zaglądałm na dziecko.

W ogóle to miałam w planach przed ciążą korekcję laserową ale nie zdążyłam no, a teraz to nie wiem czy i kiedy się zdecyduje. Nie byłam na konsultacji ale zakładałam, że ta korekcja jest na stałe, a ostatnio się dowiedziałam od znajomej, że ona po kilku latach musiałaby powtórzyć żeby znów widzieć ostro i w efekcie wróciła do okularów.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Moja mama miała korekcję laserowa ale miala duża wadę i faktycznie jest potrzeba powtórzenia mowila. Nie wiem kiedy znow idzie, dawno z nią o tym nie rozmawiałam. Jakoś miala z 2-3lata temu. Obecnie jest na wakajkach więc jej tyłka nie zawracam [emoji28] ale w czwartek ma niby wracac heh.
A w sobotę wielki dzień mojej małej Julki [emoji7] jak ten czas leci... serio. Dopiero zamawiałam sale a tu zaraz będzie jej pierwsza impreza [emoji3059]

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując