Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki 2023
Wątek: Staraczki 2023
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-18, 07:41   #4326
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Hej.

Przyjmiecie nowa staraczke do swojego grona? Gdzies tam już powoli was podczytywałam ale dopiero nie dawno zapadła decyzja ze zaczynamy działania, chociaż to i tak za dużo powiedziane.
Na stanie mam 5 i 3,5 latka i zdecydowanie za długo odciagalismy ta decyzje, głównie przez moja prace. Mam 32 lata, pierwszy okres po odstawieniu tabsow i bez większej spiny czekam aż coś się wydarzy. Daje sobie rok czasu [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej
Fajnie mieć tutaj doświadczona mamę [emoji16]
Ja w sumie też jestem trochę chora, tzn miałam ból gardła i lekki kaszel. Ale mnie zaraził tz[emoji849] on od klimy się tak załatwił. Teraz już na szczęście jest ok, tylko ten lekki kaszel został.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez xoxo_i Pokaż wiadomość
Hej, ja również chciałabym dołączyć do Waszego grona.
Razem z mężem zaczęliśmy w tym miesiącu starania o 1 dziecko - bardzo wyczekane. Ja mam 29 lat, mąż 35.

Owulacje miałam na początku tego tygodnia, więc jestem teraz na etapie „czekania” żeby zrobić test. kolejny okres planowo za 10 dni - zobaczymy

Jak na razie biorę od paru miesięcy kwas foliowy, czytam książki i staram się nie zwariować [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Dokładnie [emoji23] i chciałabym już w grudniu być na zwolnieniu lekarskim i piec z córką pierniczki. Grudzien u mnie w pracy jest masakryczny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie jest zawsze problem kto ma pracować w święta no ale ja i tak się nastawiam, że jakiś dyżur mi wtedy wypadnie.
Może za rok będę już na zwolnieniu [emoji1]

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Ups. Dla mnie 18 to zdeeecydowanie za wcześnie na dziecko[emoji85]

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
No dla mnie też, ale kiedyś były inne czasy i w takim wieku dziecko to nie było nic dziwnego

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Moi około 20.30 ale przez prace zamianowa obydwoje mamy rozregulowany rytm dobowy [emoji57]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Moja mama urodziła mnie jak miala 30, a mam jeszcze młodego brata. Teściowie dorobili się wszystkich dzieci do 25 r.z. Nam się udało wbić pomiędzy ten przedział i dla mnie to był najlepszy czas. Skończone studia, stala i nienajgorzej płatna praca. Jeszcze na tyle mlodzi ze fizycznie dobrze znosiłam ciążę i porody. Dlatego teraz zastanawiam się co nam do glow strzeliło ze się chcemy się w to wszystko jeszcze raz wpakowac w tym wieku [emoji1787]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie 3 dziecko w tym wieku to super wynik [emoji16]
Tak idealnie.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora