Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-19, 17:13   #3569
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Przynajmniej nie kusi, hehe[emoji16]Mówisz o tym pudrze, który przy nakładaniu chłodził? Super jest[emoji7] Choć mój już niestety stracił ten magiczny efekt chłodzenia i jest normalny przy nakładaniu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ten mój nie stracił, a z rok odczekał na swoja kolej Otwarty mam od miesiąca i widzę, że się szybko zużywa. To nawet dobrze bo w kolejce następne czekają

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Patrz! A ja go szalenie lubię Robi mi gęste, czarne, rozdzielone rzęsy, a nałożoną jedną warstwą na Idole Lancome daje efekt wow Nie kruszy się, nic mnie nie drapie i nie odbija się hehe.
No widzisz nie wszystko dla każdego Ja biorę poprawkę, że mini wersje czasem szybciej podsychają, a 3 miesiąc zaraz minie jak otwarłam, ale raczej od początku trochę się sypie pod oko. Akurat dziś mi się nie odbił, ale też upału nie było. Idole też miałam pełnowymiarowy, o i tego miałam w użyciu długo Szkoda mi było go wywalić bo niby się kończył, ale jednak tuszował

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Myślałam, że jak tylko przyjdzie to się na niego rzucę, a siedzę i go podziwiam [emoji85]
Otworzyłam na chwilę tylko jeden kartonik, bo oczywiście ze wszystkich możliwych 25 okienek mojemu TŻ upadł na ziemię kartonik z paletą cieni od Charlotte [emoji41]

Siedzę właśnie koło niego i myślę, że go jednak nie będę teraz otwierać, poczekam do grudnia, a do tego czasu jeszcze pozużywam co mam i zrobię sobie przegląd kosmetyków, do którego zabieram się od miesięcy jak do jeża.

Sent from my DN2103 using Tapatalk
Ja mam swój kalendarz w zapasach Co tam zaglądam to mi się przypomina "no tak jeszcze to mam" Ale oglądanie nowinek i gazetek promocyjnych jest silniejsze Muszę być silna
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując