Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-19, 17:22   #2555
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Poczytuję sobie ten wątek, ale nie udzielam się jakoś.
Powoli zaczynam wypatrywać grudnia, pojawiają się kalendarze adwentowe, mam już 3 typy, które będę otwierać w tym roku pierwsze świąteczne zakupy na Alie poczynione



W C&A są ładne swetry, ostatnio kupiłam sobie fajny, mięsisty przez głowę, w liliowym odcieniu (ale były różne). Niestety nie pamiętam czy były kaszmirowe.
Hey, a co tam żeś zakupila na Allie ?

Melduje, ze mam juz 1 prezent dla męża - perfumy jego ukochane, ktore juz mu sie koncza - Issey Miyake L`eu d` issey w Hebe jest fajna promka na nie no i takze w Hebe dla mamy 1 prezent- serum Lieraca

W pazdzierniku kupie kolejne prezenty - dla meza buty, mam juz na Allegro polubione i dla mamy - z tej serii Lieraca krem do twarzy

Tradycyjnie nie wiem co dla Teściow

Dla psiapsiolek cos mi tam sie kolacze w głowie ale jeszcze nie wiem

Dla siebie w tym roku chce .... perfumy Coach New York , zem sie sztachnęła w Hebe i przepadłam i szalik kaszmirowy i skorzane rekawiczki ale to tak wstepnie

Alez u nas dzisiaj cudowna pogoda 19 stopni i wiaterek , az sie zyc chce ale nie, jutro znowu wraca gorąc

Mam uczennice, ktora co lekcje pisze na tablicy ( po angielsku of course ) ile dni zostalo do swiat - otoz 95
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując