Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-26, 13:57   #3616
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Ten odpuszczam, w sumie jak na niego patrzę to tylko paletka z Roen mnie z niego bardziej interesuje, wszystko inne takie meh

Obejrzałam film z kalendarzem od Charlotte i absolutnie nic ciekawego w nim nie ma dla mnie, co roku to samo i mało pełnowymiarowych kosmetyków, nawet próbki tego nowego kremu nie dali
mnie też ta paletka interesuje a i reszta się przyda, zawsze będzie też czym urozmaicić prezenty świateczne

Kalendarz charlotte to lipa dla mnie... ale sa w aplikacji te nowe cienie i duo róz+rozświetlacz, czekam aż zaczną się jej przedświąteczne gifty do zakupów (szminki cienie itd) - to chyba w listopadzie dopiero????

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89676560]Miałam kiedyś jedną z tych paletek i byłam bardzo niezadowolona. Cienie okropnie zbierają się w załamaniu powiek, właściwie natychmiast po nałożeniu bez bazy i z godzinę później na bazie. Nie wiem jakim cudem, ale jakoś 'przeżerały' się przez bazę, może dlatego, że są tłuste. Dodam, że normalnie nie mam takiego problemu z cieniami do powiek. Dodatkowo te błyszczące cienie mają bardzo duże drobinki (jak na moje standardy).[/QUOTE]

Ooo to ciekawe - delicious beauty je bardzo polecała. No nic dowiem się - mój kalendarz już blisko
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując