Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe mamy 2023
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-30, 20:02   #1765
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Listopadowe mamy 2023

To co październikowe i listopadowe mamusie, robic grupę na WhatsApp? Ja bym była za tym żeby zrobić już i powoli zebrać sie "w kupę". A ruszyć z pisaniem można w każdej chwili. Dajcie znać, piszcie w razie co na priv.

Lady, wracając do pomocy po porodzie - no właśnie, ktoś wpada Ci do domu i robi jednak po swojemu. Pewnie, ze można się dogadać, ale jednak kręci Ci się ktoś tam non stop. Ale powiem szczerze, ze gdyby mój mąż nie był w domu po pierwszym porodzie to nie wiem jak bym sobie poradziła. A nie miałam baby bluesa czy depresji, w takim stanie to musi być hardkor radzić sobie bez wsparcia.

Z FB mam podobne doświadczenia. Raz w pracy rozmawialiśmy na jakiś absurdalny temat, na który w życiu wcześniej nie rozmawiałam, a już na pewno nic nie wyszukiwałam i w domu już miałam propozycje na fajsbuku.

A Dextro Energy znam dobrze, choć sama nie biorę. Mąż się tym ratuje jak czasem jedziemy godzinami z Polski i robi się śpiący.

Zawielona, jeśli korzystasz z normalnej przeglądarki to zaznaczasz sobie te wiadomości, które chcesz zacytować (pod każdym postem po prawej jest ikonka pomiędzy "cytuj" i "odp") i pózniej jak wybierzesz na samym dole opcje "odpowiedz" to będziesz mieć wszystkie zacytowane. Jeśli korzystasz z aplikacji Wizaż to zaznaczasz wszystkie posty przez dłuższe przytrzymanie i na górze wyskakuje Ci chmurka - jak w nią klikniesz to tez masz wszystko zacytowane. Na Tapatalk się niestety nie znam, nigdy nie korzystałam.

Ateris, ja mam plan porodu już w walizce. Przy poprzednim porodzie położne powiedziały, ze to jest fajna opcja, ale nawet go wyjąć nie zdążyłam tak szybko urodziłam. Ale potrafię sobie wyobrazic sytuacje, ze plan porodu pomaga w podjęciu decyzji co robić.
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując