Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-04, 12:12   #1789
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że tego faceta stresuje nawet powietrze którym oddycha. Minimalnie odprężony wyglądał tylko, gdy sobie poszedł sam na plażę. Może Kinga tak na niego wpływa, może sytuacja, tylko cholera - co on robi w tym programie i po co został wybrany do pary. Dlatego serio mogę bardziej czuć się w Kingę, nawet jeżeli miejscami przegina, bo ileż można kogoś o coś pytać i dostawać odpowiedzi półsłówkami, ileż można coś proponować i nie uzyskiwać konkretnych odpowiedzi. Facet nie lubi zwiedzać, nie lubi muzeów itd. Oki, to jej powiedz wprost, że chcesz cały pobyt siedzieć na plaży i pływać lub cokolwiek innego.

Oj sorry, może w kolejnym odcinku grali. Jeżeli tak, to przepraszam za spoiler.
Ten relaks na plaży to chyba też w kolejnym odcinku

No to właśnie o to mi chodziło, że tylko osoby elastyczne powinni zgłaszać się do programu i że jednocześnie nikt nie miał dotąd pomysłu jak dogadać się z drugą osobą, gdy ewidentnie mu nie pasuje.

Z tego co mówił Kindze wcześniej to właśnie lubi zwiedzać. Moim zdaniem to taki typ, że jak ktoś mu -jak fajnie napisałaś- w pierwszej sekundzie nie przypasuje, to olewka totalna i wycofanie, urwanie kontaktu. Ghosting, zniknięcie w realu. A tu, gdy poniekąd musi się męczyć, no to się męczy. W żaden sposób nie umili sobie i drugiej osobie wyjazdu, czy czasu razem, nie przejdzie na stopę kumpelską, będzie stawać okoniem.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując