Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-04, 20:15   #1800
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dokładnie o to mi chodziło. Dlatego nie oceniam zachowania Kingi surowo. Rozumiem ją. Pewnie również zaczęłabym się przy takim facecie zachowywać dziwnie. Nie jest chyba aż takim wyczynem bycie po prostu miłym i współpracującym, abym wycieczka była fajna.

Wykopiarze są "cudowni". Taaa, facet z otyłością to "misio" i "postawny", a kobieta z 2-5 kg nadwagi, to już grubaska.
No niestety podejrzewam, że Kinga dostanie dużo hejtu. Mam nadzieję, że sobie z nim poradzi.

Ale w przypadku Magdy to nawet o nadwadze nie ma mowy. Po prostu normalna sylwetka, jak dla mnie jest nawet szczupła, może twarz ma okrąglejszą, ale niektórzy tak mają. A Krzysztof to już przynajmniej otyłość I stopnia. Dlatego "uwielbiam" te podwójne standardy.

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Wow ale pięknie Laura i Karol wyglądali na swoim ślubie jejciu jak oni do siebie pasują, niesamowicie miło sie na nich patrzy.
To też moja ulubiona para z ŚoP, choć trudno ich nazwać parą z ŚoP . Obserwuję ich nadal na insta i bardzo przyjemnie się na nich patrzy.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując