Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guzek na piersi - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-11, 22:23   #1646
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Guzek na piersi - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kropelka6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

karolcia a więc byłam z wynikiem biopsji znowu u dr Nogadowskiej i jestem chyba jeszcze bardziej przerażona niż wcześniej.Otuż dowiedziałam się , że to co mam w piersi to nie jest napewno włókniak i raczej też nie torbiel tylko najprawdopodobniej powiększony sutkowy węzeł chłonny (taki jakby guzek pozapalny w wężle chłonnym się zrobił czy jakoś tak ).a dr Nogadowska podejrzewa , że przyczyną tej zmiany w piersi jest przebyta lub czynna toxoplazmoza !! Dostałam od niej skierowanie na testy z krwi na toxoplazmozę i boreliozę.Dzisiaj to wszystko zrobiłam i czekam na wyniki które beda jutro tzn tylko toxo bo borelioza niestety za tydzeń dopiero Najbardziej podejrzewam toxo bo miałam całkiem niedawno kontakt z kotem dachowcem który tak sobie lata wszędzie samowolnie.Boreliozy raczej się nie spodziewam bo nie przypominam sobie kleszcza , ale sama już nie wiem....
Także dziewczyny uważajcie na koty a jak jesteście w ciąży albo ją planujecie to przebadajcie się w kierunku toxoplazmozy.Aha i zanim pójdziecie na usunięcie róbcie biopsje pod kontr.usg bo wtedy może się okazać , że to nie włókniak czy torbiel tylko właśnie taki węzel chłonny powiększony czy guzek pozapalny w wężle jak u mnie.A ja już miałam wyznaczony zabieg usunięcia i dobrze , ze jednak jeszcze raz poszłam zrobić tą biopsję bo by mi węzeł chłonny usuneli !
Trafiłaś na naprawdę świetną lekarkę -wiem co mówię
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując