Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-05, 12:54   #1815
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A skad masz wiedze, ze zastrasza uczestnikow? Sa na to jakies dowody? No nie do przesady, przeciez gdyby chcieli osobno spedzac czas, to nie sadze by ich przymuszali, na to nawet nie ma podstawy prawnej by przymusic kogos do wspolnego spedzania czasu, a nawet gdyby sie znalazl taki zapis w umowie ( w co watpie) to bylby niezgodny z zasadami wspolzycia spolecznego. Ja nie wiem co wy juz tutaj tworzycie na tym Wizazu.

Dla mnie sa niedopasowani oraz to, ze on sie jej bardzo spodobal, natomiast ona jemu kompletnie nie i to rodzi jej frustracje.

Co do Kingi - ja czujac caly czas presje jaka wywiera Kinga - nie ptorafilabym sie wyluzowac i znajac mnie tez bylabym poddenerwowana.
Oczywiście, że są naciski. Pamiętam Martę i Discopolowca ze Szczecina. Między nimi było takie napięcie, że już nie chcieli się widzieć, pokazali ich osobno, że niby Marta nawet nie chciala z nim gadać przez telefon. A potem nagle ni z gruchy ni z pietruchy Marta jedzie do niego w podróż do Szczecina. Myślę, że w umowach mogą być zapisy typu ile godzin nagrań, w tym jaki procent nagrań wspólnych... nie wierze, że pojechała tam z własnej chęci. Podobnie jak tragicznie dopasowani Tomek i Julia. Już praktycznie rozstali się w zgodzie, a tu nagle kurtuazyjne spotkanie przy piwie, sztuczne i niezręczne w huk. Zapewne produkcja zadzwoniła, ze trzeba coś nagrać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując