Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-05, 16:01   #2604
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Rapotr Baby Ze Wsi : Na polach juz kosza kukurydze ,praca wre az sie kurzy ,za to sloneczniki maja sie jeszcze dobrze i wygladaja bardzo wdziecznie ,z drzew powoli i leniwie opadaja liscie ,dni sa jeszcze u nas cieple jak na ta pore roku ,dzisiaj mamy jedniodniowe ochlodzenie .
Dzis mielismy na obiad grzybowa ,ze swiezo przyniesionych grzybow z lasu , jesien sie czai malymi krokami ,mam ochote juz na krem z dyni ,chociaz od jutra znow dwadziescia stopni a ja czekalam az sie ochlodzi z ta zupa , udalo mi sie kupic nowe buty juz na jesien i zime
(nosze trapery bez ocieplenia ) i dwie pary spodni ,czekam na kurtki w sklepach bo mam ochote na nowa o sportowym wygodnym kroju ,dlugie juz mam i plaszcz ale przydaloby sie cos sportowego,widzialam w zarze fajnego miska bialego ale jak podeszlam i pomacalam to mi sie odechcialo ,jakis plastikowy mi sie wydawal a z daleka wygladal milusio ,na zime by sie nie nadawal bo nie mial nawet podszewki ani na jakies zimno , wiatry i deszcze ale kupilabym go gdybym sie z bliska tak nim nie rozczarowala
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując