Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-07, 14:36   #2617
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
To już niedługo dowiesz się jaka płeć My dowiedzieliśmy się dopiero w 20 tygodniu przy okazji usg połówkowego, bo w 13 tygodniu na prenatalnych jeszcze nie było widać ale w 14 tygodniu (na dodatkowo płatnym usg) już tak

A jeśli chodzi o objawy, to że przy dziewczynce się wymiotuje a przy chłopcu nie, że przy dziewczynce jest rozdrażnienie i odbiera urodę a przy chłopcu jest się spokojnym i pięknieje.
U mnie zupełnie na odwrót: zero mdłości i wymiotów, ostoja spokoju i wszyscy mówią, że kwitnę. A jeśli chodzi o jedzenie, to nie mam żadnych zachcianek. Jem normalnie jak przed ciąża. Słodkiego nie jem wcale.



Dla męża już mam pierwsze prezenty Przeglądam księgarnie, bo ja, siostra i mama bardzo książkowe jesteśmy i jeśli chodzi o prezenty, to nigdy nie ma z nami żadnego problemu Gorzej z siostrzenicą i siostrzeńcem, bo to nastolatkowie są, myślą, że pieniądze na drzewie rosną i chcieliby nie wiadomo jakie cuda a później i tak kręcenie nosem
Fajnie by było za niedługo znać płeć Wg. powyższego będą chyba 2 dziewuchy, bo haftowałam jak kot Ja też nie miałam zachcianek, zasadniczo to cieszyłam się jak chleb z masłem mogłam zjeść Teraz też jem normalnie, ale tak, do słodkiego mnie ciągnie

Ja powoli myślę o prezentach, ale też nie mam kompletnie pomysłu na nic

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

U mnie fajnie jesiennie w końcu, więcej liści spada, wieje wiatr, jest chłodniej.

Edytowane przez Nimfa20Melman
Czas edycji: 2023-10-07 o 14:33
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując