Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-10, 15:08   #2639
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, niektorym osobom to ciezko cos kupic, czlowiek sie stara a ta osoba nawet nie otworzy prezentu ja tak mialam z tesciami ale co roku i tak im cos kupowalam i po 19 latach moge powiedziec, ze sie ciesza


Popatrzylam na strone Sinseya i cos tam wrzucilam juz do koszyka

Ja mam pierd...ca na punkcie kubko i poszewek i pizamek swiatecznych , mam tego multum i ciagle bym cos dokupowala

A wy co macie takiego ulubionego swiatecznego ?
Zdecydowanie msze w kościele, są bardzo klimatyczne, wystrój też. Perfumy typowo świąteczne (jodła, cynamon, goździki, jagody etc.), w Wigilię lubię selerybę i barszcz czerwony + pierogi z kapustą i grzybami oraz nocną Pasterkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

W tym roku przed Świętami wchodzi do kin Journey to Bethlehem i na tym na pewno będę w kinie na początku grudnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Hejka, w sezonie 2023
Sezon w sklepach powoli rusza, więc jestem.
Mam też taki mood na zbliżającą się zimę.



Ale w tym roku mam plan zredukować ilość ozdób i część chce sprzedać.
Czuję przesyt i chcę w tym roku zrobić mniej ozdób w domu, ale efektywniej



P.S.Pewnie jak zacznie się grudzień to [emoji879][emoji879][emoji879][emoji879][emoji879][emoji879][emoji879]ca dostanę i zacznę kupować, no ale staram się
Ja też mam dużo rzeczy, zagracona chałupa po dach, szczególnie odlewek perfum i już rok temu miałam taki plan, ale nie wykonałam - żeby dużo z tych swoich zbiorów zapachowych zanieść do Domu Samotnej Matki przed Świętami. Zaraz po zwierzętach zawsze najbardziej szkoda mi było kobiet samotnie wychowujących dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując