Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-10, 21:42   #2642
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Możesz, Wizaż Cię rozgrzesza
Ja też już chyba niedługo sobie włączę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Amen


Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja mam znow rollercoaster w pracy. Rąk brakuje, ludzie co chwile dzwonia.. już nie mam sił na początku przyszlego roku ide na urlop 2 tygodnie i wyjadę gdzieś. Nie ma opcji żebym psychicznie dalej to pociągnęła.

Wysłane z mojego Redmi Note 9S przy użyciu Tapatalka

Polecam. Odkąd zaczęłam mieć wyrąbane na pracę(bo zrozumiałam, że i tak moje starania nie zostaną docenione) to jest mi absolutnie fajnie lżej, nawet teraz gdy jest średnio bardzo.
Do tego, nauczona doświadczeniem, urlop zimowy zaklepałam już we wrześniu. Skoro dzieciate koleżanki w pracy dostają po tygodniu na ferie zimowe to ja sobie biorę Nowy Rok


Cytat:
Tak,dokladnie o tym mysle,ogolnie w domu juz dawno zrobilam porzadek z calorocznymi ozdobami i czuje sie w tym dobrze ,wszystko spojne ,harmonijne bez przeladowania ,nie kupuje juz niczego impulsywnie bo ladne i nie stawiam gdzie popadnie

Jakby o mnie. Ten rok był dla mnie przełomowy w walce z zakupoholizmem ładnych rzeczy. Odkąd zmniejszam ilość rzeczy to w końcu mam czas i kasę, bo nie myślę całymi dniami gdzie to upchać

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
W ramach zrobienia sobie prezentów na święta dzień po Mikołaju jestem umówiona do fryzjera (dzisiaj byłam pierwszy raz od bodajże 3 lat), a na okres między świętami a Sylwestrem na rzęsy. I zastanowię się może nad jakimś masażem.

Najlepiej
Z ciekawości zapytam-podcinasz sama sobie włosy?



Ja w ramach swojego prezentu już teraz zamówiłam ostatni tom ulubionej mangi plus brakującą część Harrego Pottera, mam obie kolekcje i mam z tego tytułu mega satysfakcję

W sumie jedyne czego chcę na święta to żeby zatoki w tym sezonie dały mi żyć. I żeby przeprowadzka się udała bez większej dramy.
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując