Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-15, 15:31   #4932
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No ja ogólnie o Archiwum x nie wiem dużo, wcześniej tam gdzieś mi mignęła ich działalność i wydawało mi się, że jest całkiem rzetelna, także jestem nieco zaskoczona.

W sensie jeśli są jakieś twarde dowody, to uważam, że powinny być w takich przypadkach podane do informacji publicznej i tyle. To jednak były bardzo głośne, medialne sprawy, gdzie jeszcze presja społeczna, żeby je rozwiązać gdzieś tam jest. Gdyby w jego domu znaleziono DNA (choć po tylu latach to wątpliwe), a nie argumenty w stylu "robił remont łazienki" i "przyszedł na jej grób".

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że np. Golden State Killer jest winny Tam były twarde dowody. A nawet śledztwo poszlakowe, to moja "ulubiona" sprawa Scotta Petersona, gdzie się dałam nabrać na narrację, że można wątpić w jego winę, ale jednak te poszlaki układają się w całość. A tutaj to jak czytam o sprawie Kasi, to tylko jest przedstawienie, że Robert to zboczeniec i dziwak, i sobie kupował czasopisma erotyczne. No i co z tego? To niech postawią zarzut za molestowanie sąsiadek a nie takie brutalne zabójstwo.
https://www.youtube.com/watch?v=439NYQLpCEE tutaj inny podcast, który bardziej czytelnie wskazuje na Roberta J., jest tam też uwaga, że już na początku śledztwa pojawił się on jako podejrzany.
Nie mogę znaleźć materiału, który czytałam jakiś czas temu i który też bardzo mocno wskazywał na Roberta J. W każdym razie na pewno nie jest to "miły pan".
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując