Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybory 2023 - na kogo głosujecie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-16, 12:55   #1002
Ottos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 173
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez Weronikammnd Pokaż wiadomość
Ale przecież te długi to nie tylko za czasów PIS co jeden rząd to lepszy każdy zadłuża i to nie na mala kwotę.

Statystyki za rządów PO też przerażały

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Też bym wolała lepsza służbę zdrowia a nie tylko leczenie prywatne,bądź więcej ofert konkretnej pracy ale na to przestałam już liczyć od wielu lat nic tu się na lepsze nie zmienia

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Mój mąż musi pracować na 2 zmiany 7 dni w tygodniu żeby wszystko utrzymać ma dwie firmy .

Podatki utrzymanie pracowników to kolosalne koszta żeby ktoś mi tu nie dopisał,że mam tylko socjal
Dług publiczny pod koniec rządów Platformy 923 miliardy, dług teraz 1478 miliardów.

Inflacja pod koniec rządów Platformy 0%, obecnie 8,2%. Najwyższa inflacja za rządów PO to 4%, najwyższa inflacja za rządów PiS to ponad 18%.

Siedzisz w tym domu i nic nie robisz to chociaż mogłabyś doczytać takie rzeczy, może przestałyby cię tak przerażać te statystyki sprzed 8 czy 10 lat.

Edytowane przez Ottos
Czas edycji: 2023-10-16 o 12:58
Ottos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując