Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? Część XXI!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-17, 14:55   #1065
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Co robicie na obiad? Część XXI!

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Sezamem i makiem czarnuszkę muszę kupić
Fajny pomysł na makaron, akurat mam wszystkie składniki tylko ugotowałam sosu bolońskiego na 2 dni, ale zapiszę na kiedyś
Aaaa to mak Ja mam ostatnio jakiegoś kota na punkcie maku, pieczywo kupuję tylko z makiem i jeszcze wyjadam mak, jak tylko coś się oderwie

Dziękuję, dodam, że dodałam jeszcze olej lniany i odrobinę octu jabłkowego na podkręcenie smaku.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Tż gotuje Ja jem
Leśne - podgrzybki i prawdziwki
Szczęściara Leśne grzyby.... mniam

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowa_panna Pokaż wiadomość
Dzisiaj podsmażane pierogi z kapustą i boczkiem. Nie mam czasu ani energii psychicznej na gotowanie więc odmrażam rzeczy...
Ja też mam takie okresy, kiedy wyjadam zamrażarkę, albo kupuję gotowce, bo nie ma czasu, ani energii na gotowanie.

Cytat:
Napisane przez Knife_Girl Pokaż wiadomość


W sobotę była kasza gryczana z sosem pieczarkowym i surówką z kapusty pekińskiej z marchewką, czerwoną cebulą, kukurydzą, jogurtem i majonezem.


W niedzielę obiad u rodziców: bitki wieprzowe w sosie z prawdziwków , ziemniaki gotowane na parze, surówka z kapusty pekińskiej.



Ponieważ niedzielę i poniedziałek rano spędziliśmy jak zwykle przy obsłudze informatycznej wyborów, wczoraj odsypiałam i nie gotowałam. Zjedliśmy zupę szczawiową z jajkiem, którą zrobiłam na szybko w niedzielę.
Jakie fajne obiady, zjadłabym

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Zjadłabym coś grzybowego tym bardziej, że w lasach podobno są. A ja nie mogę jechać

Tymczasem wczoraj i dziś spaghetti bolognese.
Tak, tak, tak, grzyby też za mną mocno chodzą. Muszę kupić i zrobić jakiś sos, albo coś... Szkoda, że się nie znam na grzybach, ale chętnie pojechałabym do lasu i zbierała, a potem ktoś by mi rozjaśnił , czy to co nazbierałam nadaje się do jedzenia

U nas dziś zupa ogórkowa z ziemniakami i grzankami (miały być zwykłe, ale w końcu zrobiłam czosnkowe).
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując