Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Głośni sąsiedzi
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-22, 12:59   #88
Apropoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 46
Dot.: Głośni sąsiedzi

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Powiedziałabym mu że jak chce zobaczyć trudno życie to zacznę tak samo głośno słuchać wiadomego radia i puszczać nagrania ryczącego niemowlaka. I to w taki sposób by te atrakcje na pewno go nie ominely. Za miła jesteś. Co to znaczy bo weekend, niech sobie wynajmie salę weselną a nie co tydzień robi disko w mieszkaniu.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Jak facet jest psycholem i może ci zrobić krzywdę to bym za wszelką cenę zmieniła mieszkanie. To są jeszcze imprezy czy już patola i libacje? Trudno żebyś mieszkała z nim jak w piekle i trudno żebyś nie mogła zwrócić mu uwagi w obawie że cię zaatakuje i skrzywdzi. I kupiłabym gaz pieprzowy i pomyślała o kursie samoobrony.

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------


No tak bo 30latkowi to trzeba osobno tłumaczyć i to jeszcze grzeczniutko prosząc, że od imprez co tydzień są kluby a nie mieszkania w blokach.
Różni są ludzie, może robić na złość bo zamiast pójść powiedzieć że jest u nich głośno jak w klubie to zadzwonili na policję.
Mieszkałam w różnych miejscach i w każdym mieszkaniu inaczej odczuwa się dźwięki zza ściany. Jak się przeprowadziłam do nowego mieszkania zapukała do mnie sąsiadka w środku dnia, czy mogę przyciszyć bo jej herbatka w kubku drży, gdzie nie było naprawdę głośno[emoji6] Teraz wiem, że mieszkanie było nie do końca urządzone i dlatego tak się nioslo. Dziś nie ma z tym problemów, a nie raz jest na pewno głośniej. Jednak jakby zadzwoniła na policję, zamiast przyjść pewnie bym się wkurzyla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apropoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując