Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-22, 20:29   #4339
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Magbeth trochę mnie zmartwiłaś, bo wybieramy się z Tżetem na ten film i trochę sobie po nim obiecywaliśmy xD

Ava ja mam w domu coś podobnego jak ten skrzydłokwiat tylko z delikatnie różowymi kwiatkami i wydaje mi się, że tu nazywają to anturium champion lili, bardzo ładna roślina

Cinde tak, myślę że to nasze wspomnienia tworzą piękno danego miejsca, i to w sumie jest super, bo niejako jesteśmy kreatorami swojej rzeczywistości. Tak mi się to skojarzyło, bo partner zabrał mnie na weekend do Sasina (okolice Stilo) i generalnie las jak las, plaża jak plaża ;-) natomiast właśnie przez cudowne wspomnienia jest to jedna z moich ulubionych nadmorskich miejscowości. Tym razem także był to bardzo fajny czas.

W nawiązaniem do instaspotów przypomniałyście mi jedną rzecz, która jest moim zdaniem totalnie okropna w turystyce na Bali - a mianowicie w najpopularniejszych miejscach, razem z biletem wstępu, dostajecie numerek uprawniający Was do zrobienia sobie zdjęcia. Na samo wspomnienie miny mojego partnera, który uświadomił sobie co mówi do niego pani w kasie biletowej (przy okazji numerka podała nam też czas oczekiwania do zdjęcia i było to na tamten moment około 3 godziny) chce mi się śmiać Osobiście odmawiam brania udziału w takim rodzaju turystyki, szczęśliwie Bali jest pełne przepięknych miejsc, w których nie tylko nie musisz czekać do zdjęcia, ale bardzo często jesteś tam zupełnie sama

Kqq tak jak dziewczyny mówią nie śpiesz się (choć idąc tym tropem ja parę miesięcy po remoncie wciąż nie mam docelowych krzeseł i paru innych mebli xD), fajnie jest kupować rzeczy, które do Ciebie akurat przemówią, na wyjazdach, z historią, w jakiś sposób ważne dla Ciebie a nie tak po prostu, żeby zapchać półki. U mnie w roli dekoracji często są też świece w szkle i to jest fajny pomysł, o ile lubisz palenie świec.

Wysłane z mojego XQ-DQ54 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Wyguglałam tę różę pustyni - bardzo ładny kwiatek!

Wysłane z mojego XQ-DQ54 przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując