Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-23, 17:51   #2332
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 347
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Do właścicieli kotów.

Gdzie trzymacie kuwety dla kota?

Jestem właścicielką kota ( pierwszy raz w życiu) i po prostu z kuwety mi śmierdzi sikami.
Wiem, to nie odkrycie,że kupa i siki kota śmierdzą, ale może jest jakiś fajny Żwirek, który to neutralizuje albo coś?

Na razie mam w małym pokoju, jak co niego wchodzę to tylko siki czuć 🤷

Dlatego też pytam gdzie macie postawioną kuwetę....

Kupiłam zwykły żwirek w Rossmanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aktualnie kuweta jest w wolnym pokoju, który jak na razie jest spiżarnią, suszarnią i kocią przestrzenią [emoji38]
Jak będziemy urządzać kiedyś ten pokój to pewnie do łazienki kuwetę przeniesiemy. Ale wtedy by musiały być specjalne drzwiczki, żeby kot mógł sobie wchodzić kiedy chce. Bo przy 2 kotach, które się ganiają i biegają, zostawianie uchylonych drzwi od łazienki by nie przeszło bo niechcący by sobie mogły zamknąć. A jak nie będzie przez 8 godzin nikogo w domu to nikt im nie otworzy tej łazienki. Chociaż obawiam się, czy będą potrafiły korzystać z takich drzwiczek bo kuwetę mamy dużą krytą, ale drzwiczki musiałam zdemontować bo łapa dotykały ale przejść się bały.
Używamy żwirku drewnianego cat's best. Najbardziej wydajny.
Koty kastrowane. Nic nie śmierdzi, chyba, że na świeżo kupa. Sprzątamy na bieżąco, ale zdarzy się, że i po całym dniu. Raz na 2 tygodnie całkowita wymiana żwirku i mycie kuwety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując