Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-24, 20:17   #2377
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Marigold - prolaktynę podniosły mi tabletki psychotropowe. Miałam prolaktynę na poziomie 71, gdzie norma jest do 26. Te tabletki miały w efektach ubocznych właśnie podniesienie poziomu prolaktyny wiec spodziewałam się, że okres zatrzymał się przez to. Ale odstawiłam i prolaktyna zaczęła spadać. Co ciekawe właśnie jak zaczęłam brać te tabletki to okresy miałam coraz bardziej skąpe, aż do tego stopnia że pewnie by mi częste wymienianie wkładki wystarczyło. A teraz jak już wyregulowałam prolaktynę to mam okresy mega obfite. Krótkie bo 4 dni, ale 2 i 3 dzień to porażka.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

I to właśnie było widoczne, że każdy kolejny okres był coraz bardziej skąpy aż w końcu się zatrzymał.
To u mnie to nie to, ale tak poczytałam i jedyne co biorę teraz na stałe to tabletki na alergię i tak myślę- może to też to... Chyba sobie muszę zrobić badania ;/ A ja tak kocham chodzić do lekarza...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując