Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-24, 20:23   #2378
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakieś podpowiedzi na domowe sposoby na tzw. dyspepsje/objawy refluksu? Cos mi chyba siadło zle, meczy mnie od kilku dni okrutnie brzuch i odbijanie po wszystkim co zjem, apetyt mi zleciał bardzo. Brzuch w ogóle jak balon po wszystkim. Kupiłam pantoprazol i pije miętę jak emerytka, ale efektów brak i pomysły mi się kończą a nie chce testować polowy apteki, pięciu tysięcy ziół czy innych rwanych nocą koniczyn. Ograniczyłam tez kawę do jednej dziennie, co w moim przypadku należy naprawdę docenić Szlag mnie trafia, męczące i upierdliwe to jest. Lekarzowi nie chce póki co głowy zawracać, bo zakładam, ze nie umrę od tego i ze mi przejdzie, ale jak mogłabym sobie umilić ten proces? Do tej pory żołądek miałam jak struś czy słoń, nic mi nie szkodziło tak długofalowo w sensie, pojedyncze przytrucia czy sporadyczne przeżarcie i owszem. Help
Mięta wzmaga zgagę, więc jest chyba najgorszym rozwiązaniem.
Mnie pomaga picie krwawnika, jeśli chodzi o zioła. Z domowych metod pomagają migdały, woda przegotowana z sodą, mleko, woda z octem jabłkowym i picie małymi łykami wody niegazowanej.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując