Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-25, 08:08   #2384
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakieś podpowiedzi na domowe sposoby na tzw. dyspepsje/objawy refluksu? Cos mi chyba siadło zle, meczy mnie od kilku dni okrutnie brzuch i odbijanie po wszystkim co zjem, apetyt mi zleciał bardzo. Brzuch w ogóle jak balon po wszystkim. Kupiłam pantoprazol i pije miętę jak emerytka, ale efektów brak i pomysły mi się kończą a nie chce testować polowy apteki, pięciu tysięcy ziół czy innych rwanych nocą koniczyn. Ograniczyłam tez kawę do jednej dziennie, co w moim przypadku należy naprawdę docenić Szlag mnie trafia, męczące i upierdliwe to jest. Lekarzowi nie chce póki co głowy zawracać, bo zakładam, ze nie umrę od tego i ze mi przejdzie, ale jak mogłabym sobie umilić ten proces? Do tej pory żołądek miałam jak struś czy słoń, nic mi nie szkodziło tak długofalowo w sensie, pojedyncze przytrucia czy sporadyczne przeżarcie i owszem. Help
W najgorszym okresie refluksu ze strasznymi bólami żołądka pomogły mi tylko hektolitry coli. Nie wiem, ile tego wypiłam, ale sporo, kilka dwulitrowych butli na pewno.
Tabletki jakieś miałam, ale nic mi nie dały.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując