Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-26, 10:47   #2404
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez brianstorm Pokaż wiadomość
Mój Tż ma taką trochę dalszą rodzinę w Australii i ja bym chciała bardzo się tam kiedyś wybrać, no ale to już jednak fest wyprawa, a nie 5h w samolocie i jesteś na miejscu. On tam już kiedyś był z rodzicami, kilkanaście lat temu jak odnowili kontakt, więc jemu niespieszno, ale kurczę super byłoby skorzystać z takiej okazji. No tylko nawet jakby liczyć, że rodzina by przekimała za darmo czy zapewniła jakieś atrakcje (tak byli podejmowani tutaj w Polsce), to same bilety to już spory koszt, do tego mega długa podróż. Trzeba by chyba ogarnąć urlop na jakieś 3 tygodnie minimum, bo inaczej to się nie opłaci [emoji14]

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
Też mamy rodzinę w Australii (i to bliższa), ale ja tam nie zamierzam lecieć. Chłop jak chce to niech leci, ja podziękuję

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Surindustrialle. Tylko Plac Wolności przy którym się znajduje jest rozkopany

Dziewczyny, gdybyście odwiedzały Łódź i miały ochotę się spotkać na herbacie, to piszcie do mnie

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Piąteczka!

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Przyznam, że jestem zaskoczona, bo mieszkałam chyba w najgorszych okolicach (Limanka, ogólnie stare Bałuty, teraz na Polesiu zwanym Patolesiem) i jedyne co, to teraz faktycznie czasem słyszę jakieś patusiarskie kłótnie wieczorem przy otwartym oknie ale nikt nie próbował mnie w te kłótnie wciągać. Nieprzyjemną sytuację miałam za to ostatnio w Poznaniu, ale cóż, czasem człowiek ma pecha i tak jest. Ogólnie Poznań jest moim zdaniem okej, ale mnie nie zachwycił jakoś szczególnie. Może jak skończą te remonty...

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Ja nie lubię Poznania, nigdy nie lubiłam, a miałam najbliżej. Knajpki czy palmiarnia ok, ale jako miasto to to jest stan umysłu.

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując