Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-27, 13:33   #3192
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ale tutaj przez słowo cicha nie mam na myśli, że Kornelia jest małomówna, tylko że w ogóle nie wyraża swoich opinii. Jasne, każdy ma inne granice i akurat fakt, że za bardzo nie wchodzi w relację Marka z matką uważam za właściwe, ale u niej widać brak reakcji na jakikolwiek temat. U Kornelii trudno byłoby mi wskazać jakąś cechę charakteru bądź dlaczego Marek jej się w ogóle podoba (podobała podczas ich rozmowy jedną cechę, żeby facet był dobry z charakteru; wady nie pił i nie był agresywny). Czy byłoby inaczej, gdyby dostała innego partnera (no Marcina może tak, bo według mnie jemu by się też nie spodobała). Przyjmuję też taką możliwość, że Kornelia woli pozostać neutralna przed kamerami i to akurat byłoby ok, ale sądzę, że jednak to jest jej chęć dopasowania się.

Może się nie malować, nie poświęcać czasu wyglądowi. Nie ma w tym nic złego, o ile się ogólnie ubiera powiedzmy schludnie i zakłada ciuchy w swoim rozmiarze. Ale to, co mówi, po prostu daje mi efekt pick me girl, bo nie dla niej zakupy itd. i tekst, że jest niejedna dziewczyna, co by chciała, żeby facet za nią płacił, ale ona taka nie jest. Ona podkreśla po prostu swoją wyjątkowość, dlatego kojarzy mi się z kobietą, która szuka po prostu męskiej walidacji i chce uchodzić za jak najbardziej bezproblemową.

Co do Kingi, to nadal będę powtarzać do znudzenia, że jej reakcja nie jest idealna, ale skoro wszyscy tak mówią o uczuciach Marcina, to czy on podczas tej rozmowy planował uwzględnić jej uczucia? Czy tylko przedstawić powody, dla których nie chce z nią być (a wiemy, że główny to wygląd).
Poza tym nie rozumiem w ogóle, o co chodzi z tą ich rozmową, obydwoje byli rozemocjonowani. Ale jednak to ona powiedziała mu coś pozytywnego i w końcu doszli do jakiegoś pozornego porozumienia, nie była to rozmowa w stylu Karola i Igi.

Magda się jednak musi więcej ruszać albo jeść mniej kalorii niż Krzysztof, magii tutaj nie ma.
Pamiętaj, że to jest Telewizja. To nie jest tak, że oni siadają na stołku i to sami z siebie paplają, tylko przeprowadzany jest z nimi wywiad, zaczyna się różne tematy, prowokuje do odpowiedzi. Równie dobrze prowadzący wywiad mógł ją zapytać: A co sądzisz o tym, że facet płaci za kobietę? Czy sądzisz że inne kobiety wolą jak facet za nie płaci? To by wystarczyło, a potem jest pokazywana jej wypowiedź jak odpowiada, tak ukazany oczywiście, jakby sama się wypowiadała, a nie odpowiadała na pytanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując