Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Korzystanie mężczyzn i kobiet z usług seksualnych a związek - dyskusja.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-27, 16:11   #17
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez sharing Pokaż wiadomość
To często podobnie jak z umawianiem się na ONS na tinderze Nie każę ci zmienić swoich preferencji, jedynie bronię tych facetów przed obrażaniem. Jeżeli jedyna wina tych facetów jest w tym, że są brzydcy, to ja będę ich bronił. Nie można obrażać ludzi za ich wygląd! Jak chcą chodzić na prostytutki to niech chodzą, niech korzystają z życia i nie tracą[emoji879]żadnej wartości przez to, bardzo dobrze że się[emoji879]odważyli żyć po swojemu



Przykład z FWB podałem ponieważ tak jak mówisz, nie zawsze oznacza to desperacji, tak samo jak pójście do prostytutki nie musi oznaczać desperacji. Podałem to jako kontrprzykład do nazywania ludzi chodzących na prostytutki "looserami" i innymi niezbyt przyjemnymi epitetami, bo nie rozumiem czemu można obrażać jedną[emoji879]grupę ludzi, ale drugiej już nie



I nie uważam żeby każdy z nich był przez to jakiś wybrakowany, z prostytutek mogą[emoji879]korzystać i bogaci właściciele firm którym jest tak wygodniej i nie mają[emoji879]czasu na szukanie dziewczyny po klubach czy na tinderze.



Świat poszedł do przodu, każdy prześciga się w tym jak bardzo jest nowoczesny, ale tutaj akurat ciągle jest to samo myślenie co kilkadziesiąt lat temu i facetowi nadal nie można pójść do prostytutki
Ale kto ich obraża? Malujemy ich drzwi sprayem? Wykrzykujemy w tłumie ich nazwiska? Jeśli facet ma prawo korzystać z burdelu ja mam prawo go skreślić. Simple.

Wysłane z mojego RMX3771 przy użyciu Tapatalka
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując