Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-29, 14:44   #4364
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Magbeth, ja już tam byłam wiele razy, trzeba mieć dobre buty i dużo czasu
Ta galeria jest tak monstrualnych rozmiarów że to taki hiking kulturalny

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
A że natura nie znosi próżni, to się obkupiłam w Hourglass czekam na paczkę z pudrami, pędzlami i szminkami.

Wypełniacze już od jakiegoś czasu są w odwrocie. Lasery też krytykowane, co nam zostanie?
Ooo.. Hourglass mnie bardzo kusi, ten pędzel do korektora który ostatnio kupiłam jest fantastyczny
Używam prawie codziennie i bardzo polecam

Czekam na recenzje! Hourglass ma sporo ciekawych propozycji Co konkretnie kupiłaś?

Czego dotyczy krytyka laserów? A wy dziewczyny - wiecie coś na ten temat?

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Soso, perfumy Divine dostałam latem, rzeczywiście przyjemne są.
Myślę że może to być fajny pomysł na prezent gwiazdkowy - to taki bezproblemowy zapach, wielu osobom się spodoba.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Aha - pomijając buteleczkę bo ta jest raczej dyskusyjna. Mnie osobiście się nie podoba (pomimo rzekomej kultowości designu itd)

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Triszuniek Pokaż wiadomość
Mnie też kawitacja zainteresowała. Zwłaszcza, ze te przyrządy nie są jakieś super drogie.
Też zerknęłam i rzeczywiście, cena około 200pln nie odstrasza.
Pytanie tylko czy te urządzenia rzeczywiście dają takie rezultaty jak w gabinecie. Recenzjom na stronie producenta trudno uwierzyć.

Tu jakieś info znalazłam o dostępnych na rynku:
https://dobrewybory.pl/6-najlepszych...kawitacyjnego/
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując