Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-31, 05:52   #2474
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ale ja nie twierdzę, że makijaż próbny jest zły. To zupełnie nie o to chodzi. Rozumiem, że ktoś może chce iść sprawdzić jak ktoś maluje i jak będzie wyglądał w konkretnym makijażu zwłaszcza jak nie maluje się na co dzień. Dziwi mnie, że ktoś nie chce wykonać makijażu ślubnego bez póbnego, bo może będzie nie taki i biedna pani młoda się zestresuje. No skoro nie chce, to jej sprawa. Dziwi mnie, że jakaś makijażystka się oburzyła, że ktoś zażyczył sobie makijaż wiczorowy, a okazało się, że to na ślub. Makijażystkę guano powinno obchodzić gdzieś ktoś idzie w danym makijażu. Równie dobrze może pójść do domu, zmyć go i iść spać. Dziwi mnie dorabianie ideologii, że ślubny jest droższy, bo do niego makijażystka się bardziej przyklada, bo panna młoda jest ważniejszą klientką niż nie panna młoda i że panna młoda to się może spóźnić dlatego na nią się rezerwuje więcej czasu



To ja się dalej z tym spotykam, więc chyba dalej to funkcjonuje.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------



Ale czy Ty jesteś w stanie ogarnąć swoim rozumem, że ktoś może być zadowolony bez próbnego i że makijaż nie jest dla niego najważniejszy na świecie? Usta możesz zrobić miesiąc przed ślubem, ale jak nie wyjdą, to na ślubie wciąż będą ujowe
Powtórzę ze nie jedna jest kosmetyczka w mieście i wcale nie trzeba umawiać się akurat do tej u której jest obowiązkowy makijaż próbny. Dlatego akurat ta? Może dlatego że jest dobra i jej makijaże podobają się PM najbardziej. Bo innego powodu nie widzę. Dlaczego kosmetyczka uwaza że musi być próbny? Bo widocznie ma takie doświadczenia, pewnie jak zna klientkę i parę razy ja malowała to robi juz bez próbnego.

Nie wiem czy kosmetyczka oburzyla się bo robiła wieczorowy na ślub. Po prostu ktoś tu wrzucił pytanie co powinna zrobić kosmetyczka w takiej sytuacji.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując