Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-01, 14:37   #4066
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Mam szminkę Kiko z edycji świątecznej, sprzed roku lub dwóch, ale przypuszczam, ze formuła taka sama lub zbliżona, klasyczna czerwień: błysk solidny, roziskrzony, kolor mocny, dla mnie idealna szminka świąteczna (BN)-bo piękna czerwień, także sylwestrowa-bo błysk, ale na co dzień- za mocna. Nie jest to perła tylko mega iskrzące drobinki. Piękna Postaram się zrobić fotkę i wrzucić, jak nie zapomnę
Edit. O tu dobrze widac, jaki to rodzaj blasku
https://pl.pinterest.com/pin/kiss-ma...0419236572824/
No faktycznie mocniejszy efekt ale ładna jest.

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
W sephorze pojawił się rozświetlacz i paletka z kolekcji świątecznej Chanel ale obie rzeczy są jako niedostępne mam nadzieje, ze to znaczy, ze jeszcze nie dodali ilości na stronkę a nie ze już wykupione [emoji23] myslalam ze wezmę rozświetlacz z promocja na makijaż bo jest jeszcze dzisiaj ale chyba nic z tego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moje róże z Mario już wysłane ale jutro wolne wiec dopiero w czwartek dojdą pewnie, już nie mogę sie doczekać.
Z nowości widzę cienie, szminkę i błyszczącą płynną, rozświetlacza niet
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Zerknij teraz, widzę że rozświetlacz już jest Ja jestem z niego bardzo zadowolona )

Wysłane z mojego XQ-DQ54 przy użyciu Tapatalka
Chyba go zdjęli bo nadal nie widzę.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Tak, o to mi właśnie chodziło. Po długim czacie z panią z obsługi Charlotte to już wiem, że to właśnie Pillow Talk Kupie sobie, a co. Tylko chyba lepiej poczekać na jakąś promkę u Szarloty niż w Sephorze...



Dla mnie ten róż to kompletnie nie- ani odcień, ani konsystencja. Za to róż ekstra.

Wzięłam sobie dziś próbkę jakiegoś podkładu Chanel, będę testować, bo All Hours mnie zawiódł i wyglądałam jak w Halloween
O a czemu Cię zawiódł?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując