Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-02, 22:35   #2862
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez PurePurr Pokaż wiadomość
Ja w tym roku siedze pewnie sama na święta więc nie wiem, pierogi sobie zjem może.
Ja jakbym była sama to w któryś dzień Świąt poszłabym do wegańskiej knajpy na miniucztę (mini, bo ja strasznie szybko się zapycham, mam chyba nieduży żołądek).
Nie pisałam tutaj długo, bo ja na Święta będę prawdopodobnie gdzieś poza domem... Najmłodsza siostra w niedzielę znowu wyjechała na Czarny Ląd na kilka miesięcy, Rwanda bardzo jej się podoba (jak na razie) i chce, żebym do niej wkrótce przyjechała. To jej czwarta czy piąta wielomiesięczna wyprawa po krajach Afryki. Boże Narodzenie zawsze tam spędza, podobno sporo polskich księży i zakonników tam jest, spotkała też szkoły założone przez fundację Hołowni (Kasisi).
Średnia wyszła za mąż, ale jakby nie wyszła, bo nadal codziennie jest w domu rodzinnym na obiedzie i w ogóle, pół życia tutaj spędza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

O, przypomniałam sobie właśnie, że mam perfumy z Rwandy - Acqua Rwanda [emoji317]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując