Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-05, 12:23   #2731
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ja o mało nie przegapiłam wyborów, ale to nie było zaznaczone w każdym kalendarzu i przez dwa miesiące wcześniej faktycznie żyłam jak pod kamieniem - mało tv, mało mediów w internecie, a jak wychodziłam z domu i widziałam plakaty to na żadnym nie było daty. I też jakoś nikt wokół mnie za bardzo o tym nie mówił. Jednak wiedziałam, że jakieś wybory się zbliżają i w końcu sprawdziłam sama.
Boże ciało jednak jest co roku. Święto ruchome, ale tak samo jak Wielkanoc. I tak samo jak Wielkanoc jest zaznaczone w kalendarzu na kilka lat do przodu.
Rozumiem życie jak w jaskini, ale ktoś kto mieszka w tym kraju 20+ lat i ogarnia jaki jest dzień tygodnia i pora roku, to i Boże ciało ogarnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mnie to dziwi, bo właśnie - wystarczy zajrzeć w kalendarz. Można czasami przegapić, ale w takim wypadku trzeba mieć pretensje tylko do siebie.

Zdarzyło mi się, że zaskoczyło mnie święto (tak znane, że nikomu nie przyszło do głowy mnie uprzedzić), ale byłam w obcym kraju na drugim końcu świata...

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
ja akurat bardzo dużo słuchałam o tej kampanii i na moje to o samym terminie było bardzo mało. Na początku awantura bo wybrano dzien papieski na datę, potem mało o samej dacie, dużo o kandydatach, programach, a potem hyc cisza wyborcza i wybory. Jak ktoś naprawdę jest z tych co to się nie interesują polityką serio można by ''nie zauważyć/przeoczyć''. Sama musiałam upewnić się kiedy ta data a nie było dnia żebym czegoś o tym nie słuchała np.
Ja tak samo.

Różne informacje do mnie docierały i przypadkowo, i celowo, zaglądam nawet na konta piszące o polityce i konta samych polityków, ale o dacie to akurat nie, musiałam sobie specjalnie poszukać, kiedy to ma być.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując