Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-05, 19:51   #2748
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 153
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Też się dziwie, że faktycznie ktoś może nie wiedzieć, że jest Boże Ciało, bo jest tak trąbione o tym, że nie wiem, czy dałoby radę mi to umknąć
To mnie dziwi, gdzie to trąbienie, bo ja go nigdy nie widzę.

Mam kalendarz Google, to jak sprawdzę wcześniej to wiem, ale poza tym to jakoś nikt o tym nie rozmawia, nie wyskakują mi tego typu newsy proponowane w necie itd.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;89706769]Limonka- jeśli ta historia, że nie jechał żaden autobus na linii orzez cały dzień z powodu procesji w Boże Ciało jest prawdziwa, to mnie to mocno dziwi.[/QUOTE]

Chyba do 18 czy jakoś tak. Byłą podana godzina, ale już nie pamiętam.

No o to mi chodzi. Mnie nie boli świąteczny rozkład, czy fakt, że idą. No niech idą, jak są marsze, maratony, to procesja też ma prawo iść.

Nawet niech wyłączą ulicę, ale o tym należy poinformować wcześniej. To taka ulica główna danej dzielnicy miasta (ale dzielnica bardzo oddalona od centrum), mieszkałam na wynajmnie w czasach studenckich.

Jechałam tym autobusem dzień wcześniej, gdyby było info na przystanku, w środku autobusu, na prompterze, no gdziekolwiek, to bym sobie bez problemu zaplanowała dzień inaczej. Albo dłuższy spacer, albo zamówiłabym taksówkę gdzieś bokiem (zamknęli ulicę główną, bocznymi ludzie jakoś wyjeżdżali samochodami), albo zgłosiła w pracy, że mnie nie będzie.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując