Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-12, 10:01   #4638
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
Dzięki Magbeth

Ja też już po [emoji846] Zrobiłam 1 minuta biegu + 5 minut marszu x 5 serii. Mogłabym pewnie pobiec więcej, ale wolę stopniowo się przyzwyczajać do wysiłku, żeby się nie zniechęcić.

Super jest wyjść na światło i słońce tak z rana [emoji7]

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka

zgadzam się, ze super tak wyjść i poganiać z rana

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja już po [emoji5]
Melduję pięć kilosków świńskiego truchtu [emoji16] coś się nie umiem rozruszać. Czas mocno średni.

Załącznik 7795472
Ty cos moja droga jestes za surowa dla siebie. Rozruch po przerwie idzie Ci bardzo dobrze i imho w dobrym tempie. A 6 stopni to brzmi jak bajka

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89712047]Wybierałam się na siłownię, ale patrzę sala fitness zajęta. Problem pierwszego świata. Na głównej sali są kettle pojedyncze, po jednym każdej wagi, a ja mam w rozpisce po dwa. Natomiast na sali fitness jest dużo. Plus ciężko znaleźć miejsce do rozciągania się jak sala fitness zajęta. Pójdę za godzinę.
Będę testować pierwszy raz drugą rozpiskę od trenera, a dostałam ją już jakiś czas temu i trochę rzeczy nie pamiętam.
Po przeprowadzce, chyba będę jeździć rowerem do dalszej siłowni, gdzie jest kilka sal, sporo sprzętu itp. Bo bez sensu.[/QUOTE]

Trzymam kciuki za plan, motywacje oraz kettle i rower.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując