Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-13, 09:33   #2980
Chrupek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 126
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie już część prezentów idzie lub jest już w domu. Jedynie jeszcze nie wiem co dla męża, ale że urządzamy nadal dom i ostatnio sporo wydaliśmy to jednak trochę pieniędzy poszło

Wrzucam tak dla inspiracji

Nasz pies- ulubione smaczki, kocyk świąteczny i nowy komplet szelki ze smyczą od JD
Mama - zrzutka z bratem na odkurzacz
Przyjaciółka - zestaw mini-miodków i dres od MG, dla jej synka zegar do nauki godzin z Little Dutch
Babcia - zestaw miodków i pierników od Sadowskich
Dziadek - miodek pitny i miodki do herbaty od Sadowskich
Teściowa- mop Vileda - sama chciała
Babcia męża- szlafrok
Koleżanka - kubek, herbatka, zestaw kremów do rąk w świątecznej odsłonie z Ziaja
Przyjaciel męża z rodziną - koszulki z napisami, że to ich pierwsze święta jako rodzina (niedawno urodził im się syn), nocnik dla małego (sami chcieli taki prezent na dużoo później)
Brat ze swoją narzeczoną - słodycze i pieniądze - urządzają się na swoim, więc potrzebują - ale w zeszłym roku kupiłam im lampę, którą chcieli i też się cieszyli

Dla mnie - wykupiłam sobie kontrolne wizyty u ginekologa, na USG piersi i stomatologa - zawsze mi na to szkoda, ale stwierdziłam, że nie będę oszczędzać na własnym zdrowiu

Chciałabym dla siebie jeszcze świąteczny sweter bawełna/wiskoza - znacie takie?
Chrupek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując