Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki 2023 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-13, 12:17   #352
wiki977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 562
Dot.: Staraczki 2023 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Do 6 miesiąca.
Ale tak wymiotowałam, że musiałam czasem wychodzić z komunikacji miejskiej, wszędzie nosiłam ze sobą woreczki i reklamówki.
Teraz o tyle dobrze, że nie pracuję. Jejku ja mam to samo i mam nadzieję, że tym razem ciąża będzie łaskawsza.
Mnie dziś jest strasznie gorąco z mam podwyższoną temperaturę do 37.6. Podobno na początku to normalne.
Nie chcesz jeszcze mówić mamie?
Ja pamiętam jak swojej powiedziałam pod koniec 2 miesiąca i była szczęśliwa oczywiście że będzie babcią, ale dostałam ochrzan, czemu wcześniej nic nie mówiłam.
Ach, piękne czasy to były... [emoji3064]Haha to fakt, a z lekami nikt nie będzie dyskutował.
Przeraziłaś mnie, że tak długo trzymały wymioty, u mnie do ok 20tyg co i tak wydawało mi się przodującym wynikiem.
Choc ja po pierwszej stracie cieszyłam się z tych wymiotow i mialam spokój że skoro są to wszystko rozwija się prawidłowo [emoji16]
My byśmy chcieli dotrwać do swiat zeby powiedzieć ale mieszkamy z moimi rodzicami i to raczej nie jest możliwe.
Wizyte mam 4 grudnia wiec 3 tyg czekania [emoji1786]

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
wiki977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując