Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-16, 11:25   #26
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 146
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Ja trafiłam na studiach na jakiś odklejony wątek o zniszczonych zaręczynach (bo pierścionek nie taki i jakieś kwiaty złe i w ogóle nieodpowiednia formuła, no tragedia) wieki temu.

I nie mogłąm przestać czytać, takie to było szukanie dziury w całym, normalnie Trudne Sprawy, ale do poczytania.

No i tak sobie wchodziłam na Intymne do pośmiania się z ludzi (szukałam odklejonych wątków), w końcu przeczytałam wątek o dziewczynie, która ewidentnie miała OCD i założyłam konto, żeby móc jej to napisać.

I oto jestem.

Chyba moim hitem Wizażu na zawsze pozostanie szminka z Biedronki. Zwłaszcza że użytkowniczka, która założyła ten wątek nie zniknęła z forum jak większość autorów takich odklejek, tylko pisałą dalej i okazała się wcale nie być jakaś szalona, a w wielu sprawach się potem z nią zgadzałam.

Wszyscy zostańmy programistami, indycze outlety, szczepionka na malarię, no masa wspomnień, kurcze.

Z nikim się nie spotkałam i nie poznałąm tu przyjaciół IRL, ale też nie szukałam.

Będzie mi brakowało, jak ja teraz będę się obijać w pracy?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując