Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zamiennik do wizażu po zamknięciu forum 21.12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-18, 12:00   #288
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 145
Dot.: Zamiennik do wizażu po zamknięciu forum 21.12

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Dla mnie w tym wszystkim smutne jest to, jak staro się teraz czuje, bo znika internet, który znałam z młodości. Nie ma już for, amatorskich blogów, stron internetowych tworzonych przez pasjonatów, anonimowości, jakiejś takiej autentyczności i nastawienia na treść. Teraz mam wrażenie wszystko musi się sprzedawać, przyciągać uwagę i być na pokaz. W ogóle też nie trafia do mnie coraz popularniejsze konsumowanie treści przez video, jak np. tik tok. Wizaż był dla mnie jednym z nielicznych miejsc należących do "starego" internetu.
Świetnie powiedziane!

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam Instagram choć długo się opierałam, i tak wkurza mnie bardzo, że treści jako takich jest 20% reszta to reklamy i współprace. Albo ktoś od razu pisze ebooka i w każdym poście go wciska na siłę [emoji17] I też czuję się staro bo zwyczajnie mnie to drażni. No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz? Czasy internetu gdzie ludzie niezależnie dzielili się treściami już minęły bezpowrotnie. Teraz każdy chce zarobić na byleczym. Często nawet na treściach, które nie mają żadnego uzasadnienia naukowego.
Dokładnie
__________________
Cytat:
Tu jest tak, że obojętne czy się uzytkownikom podoba czy nie, zmiany zostają narzucone i koniec.
limot jest offline Zgłoś do moderatora