Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki 2023 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-30, 19:24   #436
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Staraczki 2023 cz. 2

Cytat:
Napisane przez xoxo_i Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie wiem gdzie się przenieść, trochę podczytuję OvuFriend, ale nie mogę się zadomowić na razie.

W tym miesiącu miałam sporo badań. Poszłam po @ do ginekologia, tak po prostu badanie, cytologia i te sprawy. Wspomniałam o staraniach i pani podeszła do tematu bardzo poważnie.

Także zrobiłam badanie amh, mąż badanie nasienia i chodziłam na monitoring owulacji. Generalnie wszystko bardzo ładnie wyszło, także podobno tylko czekać, a jak się nie uda no to dalsza diagnoza.

Siedzę teraz i czekam na okres, biorę progesteron i sama nie wiem co myśleć. Obawiam się, że troche za późno po owulacji trafiliśmy. Ale takie były możliwości w tym miesiącu. Ogólnie szanse są, więc najbliższe 1,5 tyg nie będzie dla mnie łatwe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hehe, czas po owulacji zawsze najgorszy. To przebieranie nogami żeby już zrobić test...
Ja właśnie jakoś na ovufriend się nie widzę... Ale przeglądam czasami, może się jeszcze przekonam.
Na przedwczorajszej wizycie dostałam euthyrox, bo mi TSH dobiło już prawie do 5. No i kontynuacja lametty. Mąż zrobił potrzebne do inseminacji badania. Teraz ścisła obserwacja cyklu, mam robić testy owulacyjne i zgłaszać się jak już będę prawie przy owulacji. Byle tylko teraz niczego nie przegapić... [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując