Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facet zapomniał o moich urodzinach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-12-30, 07:16   #25
xfrida
Rozeznanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 510
Dot.: Facet zapomniał o moich urodzinach

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Czytając ten wątek mam wrażenie, jakby w ogóle nie istniał kalendarz np. na smartfonie z opcją dodania przypomnienia o wydarzeniu. Przecież wpisanie tam wydarzenia zajmuje jakieś 15 sekund? Jaki to wysiłek? Tak samo Autorka pisze, że facet potrafił ustawić sobie w pracy cały miesiąc wolnego, aby w czasie urodzin byłej żony być przy niej i składać jej życzenia z samego rana, jako jedna z pierwszych osób. No na pewno robił to wszystko na spontanie (zwłaszcza z tym wolnym). Gdyby serio mu zależało, może nie odstawiałby takich szopek jak dla byłej, ale pamiętałby, zwłaszcza że jak zrozumiałam Autorka podała mu w rozmowie konkretną datę, a nie liczyła, że on domyśli się.
Z niektorych zachowan sie wyrasta
Jak bylam dzoeckiem czy mloda osoba to hucznie obchodzilam urodziny teraz gdyby nie najblizsza rodzina to czesto bym o nich zapominala w ferworze dnia powzechngo jedt to dla mnie taki sam dzien jak kazdy
Sa ludzie ktorzy domagaja sie od partnera celebrowania ich urodzin miesiecznic itp tacy ludzie zazwyczaj ciagle o tym mowia przezywaja juz 3 miesiace przed urodzinami ze maja je tego i tego dnia.może jego zachowanie nie bylo spotaniczne ? Moze ulegl tej "presji " ze strony ex zony
Moim zdaniem nie ma co porownywac dwoch relacji tego ze bral miesiac wolnego z zona a tu nie -po miesiacu bycia w zwiazku i to na odleglosc ? Jakby moj maz wzial tydzien wolnego na moje urodziny to bym pomyslala ze upadl na glowe ja pracuje on by musial sam w domu siedziec i te urodziny celebrowac ;-)
zwiazek z jego zona byl inny niz zwiazek z autorka to ze cos robilismy z kim lub dla kogos w przeszlosci nie oznacza ze w taki sam sposob bedziemy zachowywac sie w nowym zwiazku -wszystko w tym zwiazku jest inne inny czas ,inne okolicznosci (odleglosc chociazby)inne zainteresowania

Facet nie zapisal jej daty urodzin w kalendarzu ?mnie to nie dziwi naprawde moze chcial to zrobic pozniej (nie w trakcie rozmowy )ale mu wylecialo z glowy?
Nie widze tego jako konca swiata czy olewania z jego strony szczegolnie przy tak krotkim stazu
__________________
z wizazem od 12.2004

Edytowane przez xfrida
Czas edycji: 2023-12-30 o 14:31
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując