Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nienawiść do dzieci (fobia?)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-12-30, 14:20   #28
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 239
Dot.: Nienawiść do dzieci (fobia?)

Kiedyś siedziałam na grupie na FB, właśnie takiej "dzieciofobicznej", ludzie tam wrzucali memy, śmiali się z dzieci itp., ale było tam sporo psychopatów, którzy naprawdę się cieszyli, że jakieś dziecko spłonęło w pożarze, albo zmarło na raka. To było wtedy dla mnie dość szokujące, ale jak się zastanowić, to przecież tak zawsze było - hitlerowcy np. zabijali osoby niepełnosprawne. Moim zdaniem duzo większy procent ludzi nienawidzi obsesyjnie jakiejś grupy społecznej (np. że zagłosowałby za zabijaniem tych ludzi) niż nam się zdaje, po prostu ludzie tak o tym otwarcie nie mówią, ale czasem pokazują, co siedzi w ich głowie.
Masa ludzi chce zabijać homoseksualistów, księży, niepełnosprawnych, muzułmanów, feministki itd.

Kurde, to zabrzmiało tak, jakbym podejrzewała tę dziewczynę z wątku o chęć zabijania dzieci XD Nie o to mi chodzi. Tylko chcę pokazać, że ludzie generalnie nie są tacy cywilizowani i milutcy, więc takie postawy nie są dziwne. Trzeba to potępiać, bo to jest coś obrzydliwego, ale ludzie tacy są.

Edytowane przez Bruma_w_Hogsmeade
Czas edycji: 2023-12-30 o 14:22
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując