Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-09, 15:49   #3552
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 260
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez hasta_la_vista Pokaż wiadomość
Szkoda, że nic nie pomogli...
Może spróbuj na regionalny DPD dzwonić lub przejść się? Powiedzieć, że to pomyłka i pomyłkowo odebrane, jakieś oszustwo być może z podejrzanej firmy... Te infolinie na cały kraj to się doczekać niestety nie da, a jeszcze do tego uniknąć automatu...
Policjantowi udało się dodzwonić na jeden z dwóch numerów tej całej firmy - zadzwonił do mnie i mówił, że pani odebrała, mam zadzwonić bo może to tylko pomyłka... odebrała jakaś kobieta, tak już zamawiay kuriera, proszę podać adres, numer zamówienia niech pani wpisze. Dziwna była, jakaś nieprofesjonalna, kręciła. Teoretycznie ma jutro przyjechać kurier po paczkę. Z całych tych rozmów, telefonów, zapomniałam zapytać o jakiś adres zwrotu? Etykiete, kod zwrotny? Nigdy nie zwracałam paczek kurierem ale pewnie coś zamiast starej/zużytej już etykiety z moimi danymi byłoby potrzebne? Zadzwoniłam drugi raz na oba numery i już nie odebrali. Ciekawa jestem, czy jutro kurier się pojawi, coś czuję, że nie. A policjant zadowolony z siebie uznał sprawę za zakończoną - bo dałam mu znać o rozmowie z tą niby pracownicą i o jutrzejrzym zwrocie paczki. No ale znowu: musiałam podać moje dane, wysyłac zdjęcie formularza, etykiety... cholerni oszuści
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując