Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wirtualna przyjaźń 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-02-04, 11:47   #4992
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 248
Dot.: Wirtualna przyjaźń 3

Annorl Jak wody? Dałam 5 litrów. Wiadomo, że się wygotuje, ale wiem ile było. Woda ma 0 kcal.


-------------
Cyferko Tak, uwielbiają taplać się w przeróżnych brejach i owszem myją się ale aby dość do idealnego stanu, to musiałyby mieć staw. Nie mają. Więc dopiero jak pada deszcz to mogą się umyć.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cyferko Metoda Annorl dla mnie na sens. Przerobiliśmy z MM (na MM) wiele diet i 90% z nich storpedowałam przy samym opowiadaniu teorii, inne po 2-4 tygodniach stosowania. Jestem największym obrońcą zdrowia mojego męża i od lat monitoruję wszelkie jego próby. Ta metoda ma sens, ale również jestem do niej sceptycznie nastawiona, bo wiadomo, każdy człowiek jest inny i wiem, że przez te laaata przeróżnych eksperymentów jego organizm też ma swoje odchyły. Dlatego tak mocno to badam i dopytuję, bo ja jestem murem zaporowym. I jeśli coś wychwycę na ,,nie" to wszystko stanie. Do Annorl mam bardzo dużo zaufania, znamy się od lat. Więc też podchodzę do tego trochę inaczej. Z większą dozą zaufania.

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2024-02-04 o 11:41
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora