Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-06, 07:46   #197
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??

Cytat:
Napisane przez Sweet_Judi Pokaż wiadomość
Żyjemy w takiej różnorodności i dostępności ubrań, że skompletowanie sobie naprawdę stylowego ubrania zimowego z czapką czy szalem to żaden problem, to już nie czasy gdzie każdy nosił obciachowe kurtki i czapki z bazaru.
Zabrzmiało nieco... Snobistycznie. "Stylowe" dla każdego może oznaczać co innego (nie wiem co oznacza dla Ciebie), a na bazarach (akurat nie przepadam, ale znam wiele osób, które lubią i sobie chwalą zakupy tam) można znaleźć dobrej jakości rzeczy. Jak i złej. To już kwestia sprzedawcy, budżetu itd. Dla mnie zresztą wszelkie Pepco, Sinseye i inne takie to właśnie bazary nowoczesności - po prostu w CH, pod dachem, ale bazarowy duch zachowany. A przecież mnóstwo osób się tam ubiera. Noszę czapkę z przeceny, z Sinsey właśnie bo serio nie chce mi się wydawać na tą część garderoby więcej, niż 20 złotych. Nie mam być stylowa, a ma mi być ciepło w głowę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując