Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dziewczyna w armii :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-11, 18:04   #7
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: dziewczyna w armii :(

Cytat:
Napisane przez little_kitten Pokaż wiadomość
(...) najgorszą katastrofą jaka mogłaby mi się przydarzyć to gdyby jej stało się coś złego, ona odpowiedziała mi na to że to normalne ryzyko służby w armii i że to najbardziej honorowe co mogłaby zrobić.
You want to finish this war with honor intact? Stand amongst the ashes of a trillion dead souls, and ask the ghosts if honor matters. The silence is your answer.

Javik, Mass Effect 3


Tak mi się skojarzyło.

Tak czy siak, ona podjęła decyzję i zdania nie zmieni. Ty też musisz podjąć decyzję, czy jesteś w stanie żyć z osobą, która służy w armii.

Podoba mi się, że tak naprawdę radzisz się, jak mniej się martwić, a nie jak przekonać swoją dziewczynę do zmiany zdania, ale obawiam się, że nie ma magicznego sposobu, żebyś przestał się zamartwiać.

Technicznie dopóki nie ma wojny, to nic jej nie grozi. A ty już się stresujesz. Musisz się bardzo poważnie zastanowić, czy ten związek jest dla ciebie.

I to ssie straszliwie, rozumiem to. Ale czasem nawet w najlepszym związku zdarza się problem nie do przeskoczenia, z którym nic nie zrobisz i mimo miłości z obu stron trzeba się rozstać. To może być taki przypadek, bo ty wydajesz się osobą skłonną do zamartwiania się na zapas i szukania czarnych scenariuszy.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując