Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie czy jest szansa powrotu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-16, 20:02   #26
Pawelek0904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstanie czy jest szansa powrotu?

Caly czas mam w głowie nadzieję zrobię o co prosiła nie chciała kontaktu do czerwca ma studia itp. Narazie chodzę na siłownię dietetyk mi pomaga bede do wakacji zacnie wygladal (mam juz dobra budowę) chce ja zaskoczyć że się nie zalamalem. Dużo pracuje plus prowadzę swój warsztat. Ale strasznie mi na niej zależy.. Wczoraj się spotkałem z moją była masakra musialem pojsc do toalety w restauracji opanować się cały Czas zadawałem sobie dlaczego to nie moja miłość jest teraz że mną. Chciałem jak najszybciej stamtąd uciec. Ale ona hak mnue zobaczyla po 3 latach to myslslem. Ze mi się na szyję rzuci. Ale wiem że nie mogę tego ciągnąć

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Nawet dietetyk się dziwił ze za tą kobietą latam. Ze jest ładna ale bez szalenstw że sam. Z czasem bede sue śmiał i mówił co ja w niej widziałem. Mowil ze na ładniejsza zasługuje a jeśli ona tego nie doceniła co jej dawałem. Każdego dnia to niczego nie doceni doceni dopiero jak mnie straci calkiem badz ktoś ha skrzywdzi. Świat jest pełno takich co na jedn zależy.
Pawelek0904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując