Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogłam zapomnieć o gwałcie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-03-17, 16:32   #24
Diarmuid
Raczkowanie
 
Avatar Diarmuid
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 63
Dot.: Czy mogłam zapomnieć o gwałcie?

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje ze jesli zostalabys zgwalcona to mialabys jakies otarcia w miejscach intymnych,szczegolnie ze z tego co piszesz doszlo miedzy wami do jakies przemocy fizycznej (probowalas sie bronic(?) mialas siniaki na twarzy, porwana sukienke ),chyba czulabys sie obolala w wiadomym miejcu moze mialabys jakies slady na majtkach no poprostu wydaje mi sie cos by na to wskazywalo a ty o niczym takim nie piszesz wiec moim zdaniem do gwaltu moglo nie dojsc a dzis sie nakrecasz coraz wiecej o tym myslac i twoja wyobraznia podsuwa ci rozne scenariusze
Wcale nie musiało dojść do stosunku pochwowego, wystarczy że wsadzał swój interes głęboko do gardła. To też forma gwałtu. Tu nawet łatwiej przekroczyć granicę, potem pewnie doszło do szarpaniny i finalnie psychika autorki nie wytrzymała, ludzki mózg wie jak się bronić i wyparł zdarzenie z pamięci + alkohol swoje zrobił. Dziwi mnie, że pomimo tego wszystkiego dziewczyna nadal z nim była nawet wtedy, gdy był agresywny. Łobuz kocha najbardziej.

Na terapii wszystko wylezie na wierzch. Więc na twoim miejscu autorko skierowałabym się do terapeuty by to przepracować.
Diarmuid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując